.

.

Случај за Samsung Галакси Пупки 2/Пупки Live/Пупки Про (Црна) & Случај за Галакси SmartTag Bluetooth Tracker (Црна Мачка Ноктот), Еден-Парче Заштитна Маска со Додатоци...

Случај за Samsung Галакси Пупки 2/Пупки Live/Пупки Про (Црна) & Случај за Галакси SmartTag Bluetooth Tracker (Црна

DEN 239.76
Залиха

【Слатка Услуга】 Нема потреба да се најдат други додатоци.Пакет вклучувајќи 1× Случај за Галакси Bud Pro/Пупки 2/Пупки Телевизија, 1× Случај за Галакси Smart Tag Tracker, 1× Carabiner, 1× Прстен Тока, 1× Keychain, 1× Четка. 【Совршено се Вклопуваат】 Компатибилен со Samsung Galaxy Пупки 2/Пупки Live/Пупки Про и Samsung Galaxy Smart Tag Bluetooth Tracker. 【Сите круг Заштитна】Чувајте ги вашите Галакси Пупки и Smart Tag се држат настрана од дневната штета, обезбедува 360° заштита. 【Полнење Бариера-слободен】 Поддршка за безжично полнење и жичен полнење.Не мора да се отстрани случај да ја полните вашата Галаксија Пупки и LED индикатор е видлив. 【Еден-Парче Дизајн】 Полно тело за заштита на држи вашиот Галаксија Пупки и Галакси Smart Tag се држат настрана од дневната штета, и нема да падне лесно.Прашина-доказ, нула доказ и да се спречи паѓање.Секој заштитни случај со висок квалитет keychain.Погодно да се носат кога трчање, пешачење, качување, кампување итн.Жичен Полнење.Безжично Полнење. 1*Случај за Samsung Галакси Пупки 2/Пупки Live/Пупки Про. 1*Случај за Samsung Галакси Smart Tag Bluetooth Tracker. 1*Carabiner. 1*Прстен Тока. 1*Копчето Прстен. 1*Чистење Со Четка.Секој заштитни случај со висок квалитет keychain.Погодно да се носат кога трчање, пешачење, качување, кампување итн.Хард случај обезбедува ефикасна заштита за вашиот Галаксија Пупки. 1*Случај за Samsung Галакси Пупки 2/Пупки Live/Пупки Pro1*Случај за Samsung Галакси Smart Tag Bluetooth Tracker1*Carabiner1*Прстен Buckle1*Копчето Ring1*Чистење со Четка.

R

Избор на клиент