.

.

SNAPLOCS Dolly Рака Водител на КОМПЛЕТ со 2x16' CAM за Дрво Dollies

SNAPLOCS Dolly Рака Водител на КОМПЛЕТ со 2x16' CAM за Дрво Dollies

DEN 293.76
Залиха

SNAPLOCS и E-Рака ви даде "Ultimate Товар Контрола" и се направени во САД!Snap-Loc делови, исто така се вклопуваат со другите индустриски стандард E-песна додатоци.Само "Snap-Loc Систем" нуди постојан сеопфатно решение за сите ваши товар управување потреби со координирање на различни Ремени, Додатоци, Dollies, Коли и повеќе. (Snap-Loc е заштитна марка систем со патент, заштитено ексклузивни производи).Веројатно сте потроши многу време и пари за купување на истиот, стар вехтошар кука ремени кои доаѓаат лабава и метежот во фрустрирачки топката на шпагети!Добиете "SNAPLOCS E-Песна Синглови" и почнете да уживате професионални камионџии Логистичка E-Ремени кои се заклучува во место, се тешки, долготрајни и метежот бесплатно!E-Рака е направен од дебела 2 инчен широк САД тешки полиестер webbing со изграден во Кам Тока, 18 инчен доведе крајот и вкупна должина од 16 метри со пораби во Кука & Јамка Складирање Fastener.SNAPLOCS се на најдобрата алтернатива за користење стандардна кука ремени кои што доаѓаат лабава и метежот, како шпагети.SNAPLOCS и E-Рака се проценува на огромна 3,000 фунти скрши силата и од 1.SNAPLOCS се супер лесно да се инсталира и се вклопуваат "Каде Што Сакате Тоа" мерење само 5-3/4 x 1 x 1/2 инчи со 5/16 инчен гром дупки 5 инчи на центар.Стави SNAPLOCS насекаде каде што сакате да се во голема мера множете се врзуваат надолу локација избори ќе има и дестинации повеќе работи по оптоварување!Цинк SNAPLOCS се направени од дебели 10 мерач тешки САД челик со супер издржлив цинк позлатен заврши.SNAPLOCS се "Најбрзите, Најбезбедните и Најлесен" начин да ги рака работи "Каде Што е Потребно" за коли, dollies, камиони, приколки и повеќе!.SNAPLOCS се "Најбрзите, Најбезбедните и Најлесен" начин да ги рака работи "Каде Што Треба" на dollies, коли, камиони, приколки и повеќе!Рака предмети безбедно да дрво dollies подобрување на оператор безбедност и намалување на големите штети на предмети кои имаат тенденција да се лизга надвор стандард strapless dollies.

R

Избор на клиент