.

.

Се повлече-up Прозорци Девојки Медиокритет Обука Панталони Обука долна облека Големина 6, 4T-5T, 56-Каратно

Се повлече-up Прозорци Девојки Медиокритет Обука Панталони Обука долна облека Големина 6, 4T-5T, 56-Каратно

DEN 699.60
Залиха

Се повлече-up Прозорци обука панталони големина 6 (4t-5t) одговара години 38-50 lb. (17-23 kg).Забава музика дизајни функција ексклузивни Мини Маус графика која што ќе исчезнат кога влажни да им помогне на вашето дете да научат медиокритет обука & мотивира да остане сува.Refastenable, лесно-отворете страни ви овозможи да се прилагодите на детето корселе плус задржи облека за брз проверки & промени.Обука панталони со сите околу покриеност & долна облека како се вклопуваат со екстра absorbency & течење заштита, каде што вашето дете треба најмногу.Лесно медиокритет обука со мека, еластичен страни дека малку раце може да се движи до & долу лесно да се промовира Голема Дете независност.Се повлече-up Прозорци Глас Асистент за паметни звучници помага медиокритет обука забава со Дизни карактер повици, позитивно засилување и потсетници.Пакувањето може да се разликува од сликата покажана.

R

Избор на клиент