.

.

LILINGJIA Шминка Четка, Concealer Четка Круг Главата Без Трага во Прав со Четка Рамна Глава не јаде Прав Шминка Четка (Боја : A)

LILINGJIA Шминка Четка, Concealer Четка Круг Главата Без Трага во Прав со Четка Рамна Глава не јаде Прав Шминка

DEN 2032.80
Залиха

Косата е мека, и износот на косата е меки.Тоа е лесно дојде низ лицето, удобно чувство, и тоа е исто така многу пријатен кога ставање на шминка.Дршката е удобно и може да се користи од страна на почетници.Исклучителна дизајн се вклопува во човековата природа.Concealer четка круг глава, без трага во прав со четка рамен рамна, без прав, Zhangzhou шминка четка.Круг-раководител четка, погоден за големи тест, двојно-на чело дизајн, четка, брзо шминка.Одберете меки влакна на косата, наежвам е деликатна, еластична, внимателни, полн со униформа.Име на производ : Шминка Brush Material : Вештачки Fiber Uses : concealer, bottom Brushes Тип : Датотека.

R

Избор на клиент