.

.

Movo PRL-1 Clip-за Мобилни Selfie Прстен Светлина со 36 Ултра-Светли LED-тите, 3 Излез Нивоа, Компатибилен со iPhone, iPad, Android паметни телефони, Таблети и Лаптопи

Movo PRL-1 Clip-за Мобилни Selfie Прстен Светлина со 36 Ултра-Светли LED-тите, 3 Излез Нивоа, Компатибилен со iPhone,

DEN 214.80
Залиха

На Movo PRL-1 Selfie Прстен Светлина Карактеристики на Универзалната Clip-за Дизајн Компатибилни се со паметни телефони, Таблети, Лаптопи и повеќе.Карактеристики 36 Ултра-Светли LED е со 3 Излез Нивоа за Било Осветлување Ситуација. 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА : Имаме твојот грб!Нашите производи се дизајнирани за да се олесни вашиот технички проблеми, не додадете на нив.Нашите пријателски НАС-Базирани поддршка е тука да ви помогне.Напојува со 2 AAA Батерии (не се Вклучени) - До 3 Часа на Работа.Совршен за Vlogging, Убавина, Кино, Selfies, Youtube & Tik Tok Видеа + Повеќе.во очекување.

R

Избор на клиент