.

.

LITINGFC Кујна Складирање Полица Рек Дома Декоративни Пластовидно Пластични Dorm Соба, Бања 4 Слоеви Вртливата Castors на Мозоци,Бела (Боја : Бела, Големина : 27.5X32.5X52.5CM)

LITINGFC Кујна Складирање Полица Рек Дома Декоративни Пластовидно Пластични Dorm Соба, Бања 4 Слоеви Вртливата

DEN 2018.40
Залиха

★ Материјал : Пластични (трајни). ★ Карактеристики : високо квалитетни pp материјал, анти-стареењето, роман дизајн, мулти-слој комбинација, слободно да натпревар, макара дизајн, лесно да се движите, шупливи дизајн, вентилација, да се избегне акумулација на вода. ★ Четири високи товарот ролки направете го тоа лесно да се движат на целиот складирање багажник, лесно да се чисти, и да ја инсталирате повеќе работи на дофат на вашите прсти. ★ дебела рамка, пластовидно дизајн, се зачува простор. ★ Ако не ја прими стоката нормално или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со производителот и поддршка на повеќе набавки. ★ Внимателни детали дизајн ви овозможува да уживате во животот★ Спецификации : боја : White Size : (должина x ширина x висина) 27.5 X32.5 X52.5 CM, 27.5 X32.5 X73.5 CMStyle : едноставен, modern Cleaning : ве Молам користете лесен за чистење cloth Simple и стилски дизајн : погоден за секоја соба со единствена полица дизајн, бара дополнителен простор за складирање★ Производ предности : Здрави и еколошки пријателски, без формалдехид, не odor Foldable складирање кога не е во употреба, заштеда на простор★ ве Молиме имајте во предвид : Ако имате било какви коментари за нашите производи и услуги, ве молиме да ни испратите е-пошта, со што ќе се подобри квалитетот на услуги на клиентите и да ни помогне да се направи подобро products The бројка е за илустративни цели.Не се некои украсни предмети.

R

Избор на клиент