.

.

Weiye Компресирани Крпи Таблета Капсули Крпа Biodegradable, Компресирана Крпи Преносни Мини Компресирани Монета Ткиво за Туристички Кампување - 50/100 Пакет

Weiye Компресирани Крпи Таблета Капсули Крпа Biodegradable, Компресирана Крпи Преносни Мини Компресирани Монета

DEN 167.76
Залиха

Компресирани Крпи : 50/100 Компресирани Крпи Поединечно Завиткани.Проширена големина е : 20x22cm/ 7.8"x8.6".Таблета Капсули Платно : Unscented.Расположливиот Компресирани Крпи : Biodegradable и Безбедни за животната Средина.Одлично за Патување, на Отворено, на итни случаи, Опстанок Колекции, и Кампување. 50/100pcs за Еднократна употреба Компресирани Крпи Проширување со Магија Ткиво Лесна за Носење Отворено Патување алатка компресирани Памук washcloth Specifications : Главен Материјал : чист памук; Боја : Бела; Прошири големина е : 20x22cm/ 7.8"x8.6".Пакетот Вклучува : 1 Сет x компресира крпа Сакате да Имате Среќен Shopping1.Ве молиме овозможи 0.5 инчи-1 инч(1-3 CM) се разликува поради прирачник за мерење 2.Поради компјутер на екранот е со резолуција, Осветленост, вистинска боја може малку поинаква од слики .Конечната боја на главната стока во вид,ве Молиме да се разбере.Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат. 3.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате Доколку имате било какви прашања.Ние ќе го реши вашиот проблем побрзо, додека вие задоволство.

R

Избор на клиент