.

.

BoloLi Божиќ Божиќ Венци Гарланд Украси Црвено Венци Гарланд Украси Црвена

BoloLi Божиќ Божиќ Венци Гарланд Украси Црвено Венци Гарланд Украси Црвена

DEN 94.32
Залиха

На faux орхидеи произлегува лесно bendable да се вклопи во вазни и изманипулирани саканиот стил.Можете исто така да го исечете на матични со добар пар ножици или жица секачи.Цвеќиња остане најпопуларните божиќ одмор цвеќиња.Познати црвениот и пастелни жолти цветови се вклучија дури и flashier бои.Исто така е фантастичен како подарок за Денот на Вљубените, Роденден, Годишнина.Најдобар избор за луѓе со алергија на полен.Можете да DIY свој стил декорација од појавување на тоа со некои други лажни цвеќиња .Imparting на домот зрачења да досадна маси, backdrops, вазни и centerpieces.Вештачки poinsettia цвет глави ќе биде прекрасен прилог на вашиот елка, Божиќ пред вратата венец, cedar виси лоза и табела централен аранжмани оркестарот.Производ description Product Details Easiest подарок завиткување за Божиќ одмор!Производ Големина : Единица Мерка(Инчи) : Должина и ширина се за 5.51*5.51 инчен, грешка е за 0.39 inch Product Материјал : silk Product Боја : Red Function : Божиќ цвеќе на стебла, во прилог да силна жица за сите вашите изработката потреби.Се создаде убава празник свадба букет или да ја користите за centerpieces на вашиот Божиќ прием.Секој треба poinsettias во нивниот празник украси.Ова е традиционален дека ќе се оди со било кој празник тема што ги красат со.Употреба на било кој од вас одмор и семејство Божиќ изработка на проекти за да заличи вашето празнично прикажува.Пакет : 1 PC.

R

Избор на клиент