.

.

4PCS Големи Коса Ноктот Клипови Косата Клипови за Жените Косата Канџи Силна Задржете за Дебели Тенка Коса

4PCS Големи Коса Ноктот Клипови Косата Клипови за Жените Косата Канџи Силна Задржете за Дебели Тенка Коса

DEN 143.76
Залиха

【Материјал】големите ноктот клипови се направени од пластика акрилик материјал, мазна чувствуваат, пролетта е многу силни за да им помогне одржи на вашата коса во место совршено , тие се чувствуваат удобно и ќе не нула вашиот скалп. 【Дизајн】силна коса клип канџи може да се одржи вашата коса во место добро; едноставна, убава на вашата косата. 【Големина】11*4.7*5cm/4.33*1.85*1.97 инчи. 【Не се Лизга】Заби дизајн во голема мера може да се справи со што и дебели или тенки влакна.совршен за дебели, тенки, кадрава или права коса. 【Применливи прилики】Ноктот клипови се многу погодни за лице за перење, шминка процедури, капење, готвење, работа, купување, партии, патување.Можете да изберете различна боја ноктот клипови според вашата облека, која ќе направи да изгледаат модерно и нежна.

R

Избор на клиент