.

.

Милвоки.со 48-89-1635 15/32-Инчен Црна Оксид Пресврт Вежба Малку

Милвоки.со 48-89-1635 15/32-Инчен Црна Оксид Пресврт Вежба Малку

DEN 191.76
Залиха

15/32 во.дијаметар, Jobbers должина.Прецизност земјата флејта.High speed челик во текот, црна оксид заврши 118 степен стандард точка.Од Производителот Милвоки.со е Jobber Должина пресврт вежба битови се способни за дупчење широк спектар на материјали, вклучувајќи леано железо, челик и челик forgings.Jobbers Должина пресврт вежба битови функција прецизност земјата флејта за чиста сеча, црна оксид заврши за да се спречи rusting, high speed челик во текот на сила и 118 степен стандард точка.

R

Избор на клиент