.

.

Деко 79 71889 Метал Оган Екран, 45W x 30H , Браун

Деко 79 71889 Метал Оган Екран, 45W x 30H , Браун

DEN 3356.40
Залиха

Поништуваат.ХРАБАР ЕКЛЕКТИЧНА СТИЛ : 3-panel браун камин екран со декоративни лист и лозови шалче.ДЕКОРАТИВНИ ЖЕЛЕЗО : Мулти-обоени железо оган екран со мали, тркалезни нозе.ЛОЗАТА & ЛИСТ ОБРАСЦИ : Темно кафена железо мрежа екрани со декоративни голема остава со бобинки и лизгање винова лоза.ГОЛЕМ ДЕКОРАТИВНИ ЕКРАН : Мерки 45"L x 1" W x 30"H и тежи 11.25 lbs.INSPO СОВЕТ : за да го Користите како стандардна заштитна камин екран или место пред candelabra или други свеќа кластер ако не имаат камин. 30" Ажурирано Традиционалните Метал 3 Панел Оган Екран во Потресени Костен Масло Протри Заврши Со Раскошен Лист Мотив Влошки.

R

Избор на клиент