.

.

CLE-ЛИНИЈА Намалена месо тело Вежба,45/64,ХСС C17043

CLE-ЛИНИЈА Намалена месо тело Вежба,45/64,ХСС C17043

DEN 777.36
Залиха

118 степен сплит точка. 3 станови за 1/2" намалена месо тело.Црна и златна заврши.ХСС супстрат.Инчен големини само.Направен во САД.Cle-Линија 1877 Година Сребро & Deming Намалена месо тело Вежба, High Speed Челик, Black & Gold Заврши, Намалена Flatted месо тело, 118° Сплит Точка, 45/64" (Пакување од 1). 118 степен сплит точка. 3 станови за 1/2" намалена месо тело.Црна и златна заврши.

R

Избор на клиент