.

.

Yosoo Здравје Опрема Челик Пролет Натоварени Центар Дупка Удар, Црна Автоматско Центар Дупка Удар со Прилагодливи Напнатост, 1 Парче

Yosoo Здравје Опрема Челик Пролет Натоварени Центар Дупка Удар, Црна Автоматско Центар Дупка Удар со Прилагодливи

DEN 203.76
Залиха

[Прилагодливи Тензија] : Бидејќи се Гради Индустриска месинг центар удар има прилагодливи тензија завртка ќе бидете во можност да го добиете тоа само правото па можете да ја користите со едноставна една рака операција. [Лесен за Употреба] : Еден раце работа, едноставно се приспособат на саканата пролет напнатост, притиснете цврсто против работа, парче за автоматско центар удар. [Широка Примена] : Автоматско центар дупка удар е погодна за различни задачи, како што е белег на материјали, автомобил итни алатки, алтернативни итни чекан, и Железо плоча позиционирање, дрво позиционирање, ѕидот за позиционирање, итн. [Материјал] : Изработени од high speed челик за голема сила и издржливост. [100% Задоволство] : Ако имате било какви прашања во врска со оваа точка, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат во рок од 24 часа од недела дена.Карактеристики : - На врвот на оваа автоматско центар удар е изработени од high speed челик за голема сила и издржливост.- Не чекан е потребно, со оваа автоматско центар алатка, можете да креирате dimple во работното парче брзо и лесно.- Обично се користи за да се обележи центарот на точка, мала dimple водич на совет на вежба и да се избегнува лизга или отстапување кои се резултат на оштетување.- Погоден за удирање на челик, алуминиум, бакар, дрво штица и други материјали за позиционирање дупки.- Тоа е исто така одлична алатка чуваат во автомобил да се користи за кршење во случајот не е итен случај.Спецификации : Совет Материјал : Висока брзина steel Tip Цврстина : HRC58°~65°Должина : 130mm / 5.12"се Справи со OD : 12.7 mm / 0.5"Боја : Black Quantity : 1 Пакетот Вклучува : 1 * Автоматско Центар Удар.

R

Избор на клиент