.

.

Wollet Оган Јастуци Расклопна Отворено Удар Оган Цевка Оган Компресор Цевка камперски оган Алатка Нерѓосувачки Челик Телескопски Опрема Оган Подолу за Надворешна Гр

Wollet Оган Јастуци Расклопна Отворено Удар Оган Цевка Оган Компресор Цевка камперски оган Алатка Нерѓосувачки

DEN 287.76
Залиха

Оригиналниот наградуван Оган Bellowing Алатка : Лесни, расклопна, наградуваниот оган од не ' рѓосувачки челик bellowing алатка, Џеб Јастуци, облоги и се фокусира на кислород директно во срцето на огнот.Водоотпорна Оган Почетна Алатка : за Разлика од било кој друг оган почетна страна алатка на пазарот, нашата оган bellowing алатка врти впива влажно или суво firewood во тркалање оган во моменти.Заштити вашето лице кога Складирање оган : Ова Расклопна алатка е со можност да биде продолжен за да ги даде на далечина и да го задржи вашето лице, брада и веѓите далеку од огнот кога додавање на кислород.Удобен за Носење : Телескопски и расклопна оган компресор цевка може да биде укината за прибл. 9.3 cm/ 3,7 инчи и продолжува да се прибл. 48.26 cm/ 19 инчи, преносни и мала тежина.Надворешната цевка со кука е компактен да се стави во вашата облека или висат на вашиот ранец за да бидете безбедни во текот на пешачење.Кога ќе завршите со користење на џеб јастуци тие може да се распадна што го прави чување на нив полесно и ќе се вклопи во било опстанок или firelighting комплет.

R

Избор на клиент