.

.

2 Парчиња Америка Знаме Windsock Виси Отворено Украси, 35 x 5.5 Инчи САД Патриотски Ѕвезди и Ленти Знаме за Денот на Независноста Одмор и Патриотски Дома Партија Декорации

2 Парчиња Америка Знаме Windsock Виси Отворено Украси, 35 x 5.5 Инчи САД Патриотски Ѕвезди и Ленти Знаме за Денот

DEN 215.76
Залиха

Висок Квалитет : Ова windsock е направен од високо-квалитет трајни полиестер платно и боја е светла и не е лесно да исчезнат.Лесен за употреба и чисти, може да се користи за долго време.Дизајн : На windsock е составен од Америка знаме класичната црвена, сина и бела боја.Постојат rotatable клип и три кревање линии на врвот, со силно влечење на сила, погодно за демонтажа и монтажа, стабилни суспензија.Соодветна Големина : Ова pleated фан знаме мерки за прибл. 35 x 5.5 Инчи која е многу погодна за декорација на вашата надворешна страна.Претставуваат својата гордост во Америка од страна на летање на windsock патриотски во вашата градина.Лесен за Користење : На windsocks лесно може да се закачи на било каде, како што ја сакате со rotatable клип директно , силна стабилност, fluttering со ветрот, не е лесно да падне.Нема потреба од никакви дополнителни заградата е потребно.Продажбата на Услугата : Доколку имате прашања за овој производ, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас и ние ќе ви овозможат совршено решение што е можно поскоро.Спецификација : Големина : 35 x 5.5 Инчи (L*W)Боја : Како што е прикажано во picture Material : Полиестер Fabric Package содржина : 2 buc на Windsock Знаме.

R

Избор на клиент