.

.

2 во 1Fire Почеток Преносни Нерѓосувачки Челик Scraper Флинт Род + 18 x 100mm Магнезиум Бар за Кампување Backpacking Пешачење

2 во 1Fire Почеток Преносни Нерѓосувачки Челик Scraper Флинт Род + 18 x 100mm Магнезиум Бар за Кампување Backpacking

DEN 314.16
Залиха

Магнезиум бар е направен од висок квалитет на Магнезиум + Нерѓосувачки Челик материјал, особено за надворешна употреба.Магнезиум бар е погодна за отворен спортски, кампување, авантура, може да се користи за итни и заштита на вашиот живот.Преносни и лесен, лесно да се носат и продавница.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Флексибилен дизајн на тесни места.Висока чистота магнезиум род во воздух за долго време.Добар оган алатка за надворешна кампување и опстанок.Направени од магнезиум да се обезбеди здрава решение за вашите потреби.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Магнезиум Прачки Материјал : Магнезиум + Нерѓосувачки Челик, Магнезиум Род Големина : 18 x 100mm / 0.7 x 3.9 во Пакет Листа : 1 x 18 x 100mm Магнезиум Бар 1 x Флинт Род Забелешка : 1. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

R

Избор на клиент