.

.

Чист Бакар Ткаенината Нараквица со Југозападниот дел на Дизајни

Чист Бакар Ткаенината Нараквица со Југозападниот дел на Дизајни

DEN 407.76
Залиха

Солидна 100% Бакар хривнија.Манжетната дизајн.Се вклопува големини 6"-7".Прилагодлив.Beleived за олеснување на артритис и други ailements.Чиста 100% бакар braceelet со југозападниот дизајни.Прилагодливи ткаенината стил.Се вклопува дами wristh големина 6"-7".

R

Избор на клиент