.

.

OMAC Пред Грешка Shield Худ Deflector Одговара на Nissan Непријателските Спорт 2017-2019 | Guard Хаубата Заштитник Автомобилската Надворешност Додатоци

OMAC Пред Грешка Shield Худ Deflector Одговара на Nissan Непријателските Спорт 2017-2019 | Guard Хаубата Заштитник

DEN 984.00
Залиха

КОМПАТИБИЛЕН МОДЕЛ : се Вклопува Nissan Непријателските Спорт 2017-2019. Ве молиме проверете го вашето возило Година, марка и Модел пред купување.ДИЗАЈН : Како и додавање на нов стилски изглед, тоа, исто така, ќе додаде вредност од страна на заштита на вашиот хаубата и нејзините paintwork од воздушни камен, остатоци штети.Тоа ќе ви помогне да ги одврати премногу грешки.МАТЕРИЈАЛ : Овој баг shield - хаубата заштитник, кој е направен од тешки материјал, ќе заврши стилски пред дизајн на вашиот автомобил со своето возило специфичен дизајн.СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН ЗА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ : упатство за Инсталација е достапна, таа се потребни неколку минути за да добиете совршен резултат и без сечење, дупчење потребно.Без Дупчење Бара и Лесна Инсталација!.ПРЕДНОСТИ : ќе биде превозот вашите нарачки од тука во НАС.Ние брод на ИСТИОТ ДЕН.Само цел пред 2 ЧАСОТ.Инсталација колекции се безбедни и добро дизајниран за да се спречи вашиот хауба од било гребнатини.Тој е дизајниран да го дополни контури на вашите возила хауба која ќе се вклопи вашето возило совршено.Тоа обезбедува одлична заштита.И, на штитови акрилик материјал го прави овој додаток на абење и отпорност.КАРАКТЕРИСТИКИ : .Времето е Отпорен за сите Сезони.Одлична Заштита, ја Штити против карпи, грешки, патот катран.Лесна Инсталација.Отпорен на гребење и издржливи.Вашите возила Грешка deflector може да остане на хаубата и е автомобил мие безбедно. ** Упатство за инсталација не е достапен; со помош на инсталацијата парчиња инсталирање на контролен deflector е лесен и може да се заврши дома во минути.

R

Избор на клиент