.

.

FFENFEI Бендови Компатибилен за Fitbit Полнење 5, Smartwatch Меки Силиконски Рака Спортски Види Рака Хривнија Брзо Ослободување Прилагодливи Замена Wristband Додаток 4

FFENFEI Бендови Компатибилен за Fitbit Полнење 5, Smartwatch Меки Силиконски Рака Спортски Види Рака Хривнија Брзо

DEN 30.96
Залиха

Компатибилни Модели : трајни спорт бендови совршено дизајниран за Fitbit Полнење 5 smart watch.(Забелешка : не за Fitbit Полнење 4/3/SE/2/1,фитнес тракер не се вклучени).Премиум Материјал : Ова полнење 5 fitbit види бенд е направен од мек материјал ви овозможува удобно носење искуство.Издржлив и силен,многу лесен и мазна,ова fitbit полнење 5 бендови не се малку,бришење или иритираат вашата кожа.Secure connection : замена Fitbit Полнење 5 бендот доаѓа со watch претходно биле вклучени,што може да се заклучи врз вашиот види прецизно и сигурно,не грижете се за испаѓање.Мулти Избори : може да се меша бои за да се носат за уникатен стил, да го персонализирате на вашите трошоци 5 види за да одговара на вашето расположение и облека во секојдневниот живот, им даде на вашиот Fitbit Полнење 5 Фитнес Тракер нов изглед и секогаш.Најдобрите Подароци : Овој високо квалитетен моден печатени шема бендови не е само привлекување на луѓето внимание околу вас, но таа е исто така голем ноќта на вештерките/благодарноста/божиќ/роденден/вљубените подарок за вашите најдобри пријатели, момче/девојка, пријатели, членови на семејството, соученици и сл.Добредојдовте на FFENFEI Продавница Стандард Превозот обично трае 7-15 дена да бидат испорачани .Забрзана Испорака обично трае 3-7 дена и исполнети од страна на курирската служба DHL.Најдобар Божиќ Подароци за Friends Replacement Бендови Компатибилен Со Fitbit Полнење 5 Бендови За Жени Мажи Силикони Фитнес Спорт Wristbands Опис на Производот : На единствен, навистина дише, лесни и удобни замена wristband има поголема флексибилност и потесен ширина.Мекото и издржливи вистински пациентот материјал обезбедува удобен и меко чувство за вашиот зглоб Меки силиконски : Природен материјал може да се спречи потење.Не избледуваат лесно.Тоа е лесно да се стави на и полетување, и должината на дупка може да се прилагоди.Слим и модерен изглед додава повеќе модерен изглед на вашата види; модерен и атрактивен бои се направи оваа рака што изгледаат одлично, и тоа може да има убава професионален изглед на секоја прилика.Модерен боја и дизајн, погоден за мажите и жените, кога се работи, кампување или на шопинг, можете да одговара на вашето расположение и облека за да се направи вашиот види го покажете вашиот уникатен вкус Пакет се Вклучени : 1 X Силикони Рака.

R

Избор на клиент