.

.

3dRose Поздрав Картичка Сива Срце Облик Камче со Рачните Зборот Љубов за тоа, 6 x 6 (gc_268537_5)

3dRose Поздрав Картичка Сива Срце Облик Камче со Рачните Зборот Љубов за тоа, 6 x 6 (gc_268537_5)

DEN 1022.40
Залиха

Тешки карта на акции со празно внатрешни работи.Дополнителни поштенски може да се бара.Плик се вклучени.Празни одвнатре.Сива срце облик камче со рачните зборот Љубов за тоа Поздрав картичка е одличен начин да се каже "благодарам" или да го признае секоја прилика.Овие празни картички се направени од тешки-должност карта на акции што овозможува дупка со слободна писмена форма.Картички се creased за лесно виткање и да дојде со бело пликови.Достапни поединечно или во групи на 6 и 12. Произведено во САД.

R

Избор на клиент