.

.

Поддршка Заградата, Метал Tripod Планината Прстен, Алуминиум Леќа Јака, Метал Леќа Леќа Tripod Планината Прстен, за Tripod Планината за 70-200mm F4 Леќа

Поддршка Заградата, Метал Tripod Планината Прстен, Алуминиум Леќа Јака, Метал Леќа Леќа Tripod Планината Прстен,

DEN 417.36
Залиха

Објективот tripod прстен, го прави лесно да се качи на telephoto леќи на камерата на tripod баланс на телото.Со помош на леќа носителот, корисниците може да се ослободи своите раце и да се намали притисокот врз рацете, со што се зголемува работно време.Тој е направен од висок квалитет на алуминиум и оди преку интегриран CNC формирање процес кој е издржлив и носат-отпорни.Тоа е обработени со користење на печење боја процес и се отпорни на оксидација и корозија.Висок квалитет на кабелот во внатрешноста да се задржи на ендоскопска орган, нема да се нула, погоден за Nikon 70-200mm F4 леќи.Функција : 1. Објективот tripod прстен, го прави лесно да се качи на telephoto леќи на камерата на tripod баланс на телото. 2. Со помош на леќа носителот, корисниците може да се ослободи своите раце и да се намали притисокот врз рацете, а со тоа зголемување на работното време. 3. Тоа е направен од висок квалитет на алуминиум и оди преку интегриран CNC формирање процес, кој е издржлив и носат-отпорни. 4. Тоа е обработени со користење на печење боја процес и се отпорни на оксидација и корозија. 5. Висок квалитет на кабелот во внатрешноста, за да се задржи ендоскопска орган, нема да се нула, погоден за Nikon 70-200mm F4 леќи.Спецификација : Состојба : 100% сосема нов Објект Тип : Објектив Јака Материјал : алуминиум Боја : Црна Внатрешниот прстен дијаметар : Прибл. 7.9 cm Прстен ширина : прибл. 2 cm Тежина : Околу. 148.0 g Интерфејс : 1/4 инчи завртка дупка Примена : за Nikon 70-200 mm F4 lens Package Листа : 1 x леќа јака Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи грешки.

R

Избор на клиент