.

.

Чинот Помош На Гас За Ослободување Дополнителна Сила Chewable Таблети - 48 Count

Чинот Помош На Гас За Ослободување Дополнителна Сила Chewable Таблети - 48 Count

DEN 167.76
Залиха

Чинот Помош Гас Олеснување овозможува брзо и ефикасно олеснување па можете да уживате во сите ваши омилени храна повторно.Формулиран со силни, активни состојки, екстра-сила таблети олеснување на варење, надуеност, притисок во желудникот и полнота.На chewable таблети се раствораат брзо за да се овозможи брзо дејство на олеснување.Вклучува 50 softgels.Со гордост се направени во САД.

R

Избор на клиент