.

.

Bonarty Перат Underpad Инконтиненција Кревет Подлога Водоотпорен за Бебе Старец Милениче 70x80cm - Сина

Bonarty Перат Underpad Инконтиненција Кревет Подлога Водоотпорен за Бебе Старец Милениче 70x80cm - Сина

DEN 599.76
Залиха

Мултифункционален, комунални пишам подлога за бебето, стари, возрасни, пациентот, миленичиња и така натаму.Апсорбира брзо и се заклучува во влага,да ги задржи течноста од кожата.Водоотпорен, солза-отпорни, resuable и перат.Водоотпорен слој помага да го заштитите вашиот листови/душек од течности и несреќи, држи листови сува цела ноќ.Екстра-долго за покриеност,заштита на душек и листови од влага и боење.Опис : - Апсорбира брзо и се заклучува во влага,да ги задржи течноста од кожа - Водоотпорен слој помага да го заштитите вашиот листови/душек од течности и несреќи, држи листови сува сите ноќ - Екстра-долго за покриеност,заштита на душек и листови од влага и боење - Водоотпорен, солза-отпорни, resuable и перат. - Мултифункционален, комунални пишам подлога за бебето, стари, возрасни, пациентот, миленичиња и така on Specification : - Материјал : Водоотпорен Крпа + Памук - Size : Прибл.70 x 80 cm/27.6 x 31.5 inch Package Вклучува : 1 Парче Перат Инконтиненција Кревет Pad Note : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

R

Избор на клиент