.

.

Aexit CP2102 USB Компјутерски Компоненти за Пренос Сериски Порти Модули w 5 Компјутери Скокач Плочи Wire Кабел

Aexit CP2102 USB Компјутерски Компоненти за Пренос Сериски Порти Модули w 5 Компјутери Скокач Плочи Wire Кабел

DEN 938.40
Залиха

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластични, Metal.Net Тежина : 9g; Пакет Содржина : 1 x CP2102 USB Трансфер Модули; 5 Компјутери x Скокач Wire Кабел.Модел : CP2102; Главна Боја : Сребро на Ѕвонење, Црвена, Црна.Име на производ : CP2102 USB Трансфер Модули; Скокач Wire Кабел; Должина(dupon_t Линија) : 16cm/6.29".Големина (USB Трансфер Модул) : 46 x 11 x 5mm/1.81"x0.43"x0.19"(L*W*H).Практична COM порта возење уред, може да натпревар w/ сегашниот КОМПЈУТЕР; Поддршка на Windows 98, МЕНЕ, CE, 2000, XP, Linux 2.40; Примена : РС-232 традиционалните USB уред за да се надополни, мобилен телефон USB-порта кабел, PDA USB кабел, USB на RS-232 сериски адаптер; Моќност : 3.0~3.6 V; USB вкупно напојување : 4.0~5.25 V.

R

Избор на клиент