.

.

shamjina 2 парчиња Јагода Облик Pincushion Магнетна База Pin Перница Вметнување

shamjina 2 парчиња Јагода Облик Pincushion Магнетна База Pin Перница Вметнување

DEN 167.76
Залиха

Погоден за шиење, крос-бод, везови, quilting, везана, итн.Материјал : Памук Ткаенини.Со база, може да биде ставен на маса, врата, фрижидер, worktable, и на дофат.Корисно за шиење ентузијасти, почетници, crafters, handworking и така натаму.Симпатична Јагода дизајн pin перница обезбедува безбедно место за чување, лесен и удобен за користење.Опис : - Материјал : Памук Ткаенини - Симпатична Јагода дизајн pin перница обезбедува безбедно место за чување, лесен и удобен за користење. - Со база, може да биде ставен на маса, врата, фрижидер, worktable, и на дофат. - Погоден за шиење, крос-бод, везови, quilting, везана, итн. - Кои се корисни за шиење ентузијасти, почетници, crafters, handworking и така натаму.Големина На Табела : Големина : Appprox. 5.5 5cm x / 2.17 x 1.97 inch Package Вклучува : 2 Парчиња Pin Cushion Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

R

Избор на клиент