.

.

Jessgirl Сите Намена Висока Густина Јога Мат Еко Пријателски Не се Лизга Фитнес Вежби Мат за Јога, Пилатес и Подот Вежби Акварел Камила и Растителни

Jessgirl Сите Намена Висока Густина Јога Мат Еко Пријателски Не се Лизга Фитнес Вежби Мат за Јога, Пилатес и Подот

DEN 1511.52
Залиха

❤Материјал : TPE. ❤Големина : 72 x 24 во /183 x 61 x 0.6 cm;72 x 32 во /183 x 80 x 0,8 cm. ❤Печатење област : еден-двострано печатење.Поради различни производ големина, изглед на сликата ќе бидат различни. ❤Опис на производот : дебелината е 0.6 см и 0.8 cm.Јога мат е направен од високо-квалитет TPE материјал, кој има висока густина и висока еластичност.Не-токсични и 6p-слободен јога душеци се здрав избор за вас и планетата. ❤DIY прилагодување : поддршка DIY прилагодување услуга, можете да ни испратите сликата, дозволете ни да се прилагодите на производ за вас.Функција : се користи за јога, Пилатес, кат вежби.Со висока густина еко-пријателски материјал удобно перници ' рбетот, колковите, колената и лактите на тврди подови додека ви држи избалансиран.Со двојно двострано не се лизга површини, сите намена премиум вежба јога мат доаѓа со одличен лизга отпорни предност за да се спречи повреди.влага отпорни технологија го прави мат да биде лесно да се мијат со сапун и вода.

R

Избор на клиент