.

.

Nestl Коленото Перници за Спиење - Коленото Перница за Странични Прагови - Удобен Перница Меѓу Нозете за Спиење - Под Нога Коленото Перница со Ладење Покрие - Меѓу Коле?

Nestl Коленото Перници за Спиење - Коленото Перница за Странични Прагови - Удобен Перница Меѓу Нозете за Спиење

DEN 479.76
Залиха

Бамбус.КОЛЕНОТО ПЕРНИЦИ ЗА СПИЕЊЕ - Nestl е contoured Коленото Перница обезбедува супериорни назад support, и може да помогне, како на перница за дел на грбот.Голема перница за странични прагови, Nestl е Коленото Перница удобно поддржува на вашиот ' рбет и долниот дел на грбот.Добиете мирен ноќен сон што го заслужуваат!.РАЗНОВРСНА КОЛЕНОТО ПЕРНИЦА - перниче на Коленото може да се користи за поддршка на многу различни начини – обидете се перница меѓу нозете за спиење, за дополнителна страна за поддршка за време на бременоста, или да помогне во олеснување на болка во коленото.Прави голема болка во грбот перница, ослободување притисок поени и ви даваат удобност ви треба!Перница Димензии : 10 x 8 x 6".ЛАДЕЊЕ ПОД КОЛЕНОТО ПЕРНИЦА - Nestl е Коленото Перница карактеристики ултра-дише ладење мраз свила материјал!ЛАДЕЊЕ ткаенина е кул да допир, совршен за сузбивање на несаканите ноќно потење и да ви обезбеди со длабоко, освежувачки сон.ЛАДЕЊЕ перница поклопецот е пренослив и машина перат.Машина за миење со ладна вода.Собори сува на ниско ниво и се отстранат веднаш.КОЛЕНОТО ПЕРНИЦА СО РАКА - Нема повеќе лов за колено перници во средината на ноќта - Nestl е Коленото Перница има прилагодливи на рака со Лепенка за одржување на перница удобно во место, цела ноќ.Прилагодливи рака може да се користи за да се обезбеди перница под коленото, па дури и на горниот или долниот нога, колку што е потребно за оптимална поддршка.ПОДОБАР СОН Е НАШЕТО МОТО - Секој Nestl набавка вклучува 100% задоволство поддршка.Нашите #1 целта е да ви обезбеди сигурен услуги на клиентите, и ние сме само среќни ако нашите клиенти се задоволни.Продавница со доверба, бидејќи без разлика што – ние имаме што се опфатени!.Nestl е Коленото Перница за странични прагови обезбедува дел на грбот помагајќи со ' рбетот усогласување и телото поддршка.Користејќи го тоа како меѓу-на-нозе перница може да донесе голема секојдневниот удобност, како и олеснување на бременоста поврзани со мускулите или болка во грбот.Единствена форма на перница го прави универзална одговара за било кој корисник и обезбедува цврстауште malleable се чувствуваат.

R

Избор на клиент