.

.

BARMI Реални Легура Harvester Резервоар за Нафта Фарма Возило Лизгачки Автомобил Модел Детска Играчка Подарок,Совршено Дете Интелектуална Играчка Подарок Сет Транспорт

BARMI Реални Легура Harvester Резервоар за Нафта Фарма Возило Лизгачки Автомобил Модел Детска Играчка Подарок,Совршено

DEN 184.32
Залиха

★ВИСОК КВАЛИТЕТ на ИГРАЧКИ-Кој реални фарма автомобил модел, пред и превоз на автомобил може да се одвои.Тоа може да се движи напред, додека поради инерција додека ти се фаќа за тоа против земјата.Голем дар на Децата Ден, роденден или други фестивали. ★ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН - дизајн е инспириран од природните лековити својства на растенијата, водопади, rainstorms и шуми во природата.Нежно ставете или отвори за да се направи тоа се вклопуваат совршено, така што тоа се вклопува удобно и може да се носи тесно или лабаво на кожата. ★БЕЗБЕДНО СИГУРЕН-Сите парчиња се направени на заштита на Животната средина,без мирис и нула хемиски,не-токсични и невкусна вода бои материјал,убаво изшкуркан и насликани .Секој раб има кружен лак дизајн,мазна полиран без burrs,се чувствуваат мека и мазна во раце, дебела и убаво обоени, ќе не боли за вас и децата раце.На здрав изградба гарантира издржливост и долговечност.за да се обезбеди максимална заштита за вашето дете. ★Мулти-Користете & SAFE -Да се развие размислување, на Нашата интелектуална играчки може да го стимулира децата имагинација, расудување и трпеливост.И се развие меморија, форма признавање и задача завршување.Нашата интелектуална играчки се исто така се користи за да се подобри рацете на вештини, рака-око координација, фината моторика вештини и вештини за решавање проблеми.Покрај тоа, да научат на важноста на тимската работа. ★ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ-100% задоволство гарантира и пријателски услуги на клиентите.Нашата Интелектуална играчка обезбедува одлична гаранција за квалитет.Ако не сте задоволни со цел за било која причина, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде целосна наплата!.Спецификации : Кој реални фарма автомобил модел, пред и превоз на автомобил може да се одвои.Тоа може да се движи напред, додека поради инерција додека ти се фаќа за тоа против земјата.Голем дар на Децата Ден, роденден или други фестивали.Промовирање на деца' рака-око координација, сензорна перцепција, развивање на нивната фантазија и практика кооперативни игра.Тип : Фарма Автомобил Играчка Материјал : Алуминиум, Пластика Карактеристики : Инерција Погон, Реални, Образовни Играчка Големина : 23cm х 4.5 cm x 5cm/9.06" x 1.77" x 1.97" (Прибл.) Пакетот Вклучува : 1 x Фарма на Играчка Автомобил.

R

Избор на клиент