.

.

DOUNANEAS Ретро Метал Знак Гроздобер Калај Знак, Свежо Сварено Кафе, Смешни Кафе Знаци,Знаци за Дома Ресторан Кујна Бар Кафе Ѕид Оркестарот Уметност,Кафе Ѕид Декорација

DOUNANEAS Ретро Метал Знак Гроздобер Калај Знак, Свежо Сварено Кафе, Смешни Кафе Знаци,Знаци за Дома Ресторан Кујна

DEN 215.76
Залиха

Совршена Големина : 20x30cm(8x12inch).Материјал : остварување на калај/метал и е сосема нов., со носталгични стил ,водоотпорна ќе не ' рѓа и ќе остане добар како нови, дури и по многу години на внатрешна или надворешна употреба.Safe & Ретро Дизајн : Пред Drilled дупки за лесно да виси.Рабовите на секоја тин етикета се валани и crimped, со преклопени рабови за безбедност и стабилност.(Ве молиме имајте предвид дека завртки не се вклучени).Дома Декор : прекрасно парче да додадете на вашата гаража,кујна,бар,човек пештера,кафе,спална соба,бања,ресторан, канцеларија ,куќа или дома.Тоа, исто така, идеален подарок за вашето семејство и пријатели.По добивањето на производот , утврди дека знакот има мала свиткување .Тоа само треба да се наведнуваат нежно да спротивна насока , а потоа тоа ќе се врати во неговата оригинална состојба.Со носталгични метал знак , кои ви даваат ретро впечаток. -Ова декоративни гроздобер метал знак е направен со преклопени рабови за безбедност и стабилност. -Водоотпорен, Colorfast, модерен дизајн. Големина на : 20x30cm(8x12inch) -Дупка со Дијаметар : За 0.3 цм/ 0.12 инч.Дома Декор : -Оваа смешна знак ќе направи да се насмевка секој пат кога ќе се погледне во него и ќе направи прекрасен подарок за пријателите и семејството. -Може да донесе слободни и неформални романтичен начин на живот за вашата гаража, бања,кафе,ресторан, кујна,бар,спална соба, канцеларија, партија.Во исто време, тоа е исто така и вашиот идеален избор.На калај знак е совршен избор за да ги красат вашата пиво бар, кафетерија, кафе куќа, и подарок за вашата сакана.Топло Совети : -Ова е направен од Калај Знак, со ретро носталгични стил . -Некои слики се појави да имаат ефект на ' рѓа, тоа е печатена копија, навистина не rusty.Поради светлина, боја може да се покаже малку поинаква.

R

Избор на клиент