.

.

Danna Belle Зимска Шапка за Бебе Момче Девојка Поврзана Мека Топло Валентин Ден Шапка 0-6

Danna Belle Зимска Шапка за Бебе Момче Девојка Поврзана Мека Топло Валентин Ден Шапка 0-6

DEN 311.76
Залиха

2, не кајгана.Копче затворање на дизајнот да се задржи топло и windproof.Тоа е исто така идеална Роденден / Божиќ / Празник / Нова Година на подарок за вашиот сакан на детето.Унисекс Деца Момчиња Девојчиња Уво Клапи Beanie топли капи - Една големина одговара за новороденче до 24 месеци бебе бебе деца. 1, Максимална температура за перење : 30℃,Нормален процес.Направени со премиум 98%Полиестер+2%Viscose ,супер меки, дише, не-токсични, го прави вашето бебе да се чувствува многу топло и удобно и да се заштити бебето од студената зима.Четири различни бои за да го изберете : Беж,Каки,Сива,Розова,12-24 Месеци бебето зимска шапка,1-2 T бебе момчиња девојчиња зајакот уво руно капи.Симпатична зајакот уво ,практични earflap, копче за затворање заштити вашите малечки топла, пријатна и во потрага симпатична во зиморничав зима дена.Модерен и функционален.Овие новороденче години капи ќе го направи вашето новороденче првите фотографии дури и повеќе незаборавни!Одлично да се фрли на со секојдневна облека и да додадете на поп стил и забава со некои симпатична чизми или зимски капут. 5) Бесплатно во една големина одговара за бебе од 12 Months да 24 Months. 3, не ја собори сува.Оваа поврзана зимска шапка е многу симпатична, и тоа е погоден за секоја прилика.Погоден за повеќето зимски активности на отворено и секојдневна употреба.Лесно соодветни за секојдневно носење. 5, се Мијат темни бои одделно,не железо СТП.Овие разноврсна и стилски beanies се големи подароци за роденден или друг важен настан.Висок квалитет 98%Полиестер+2%Viscose материјал,мека и дише.Зајакот уво украсени со капа,модата и симпатична.Симпатична бебе шапка стил.Исто така се идеални за семејни и роденден,роденденот на подароци и празник подароци!.Пакет Содржина : 1*Шапка(Без Додатоци Се Вклучени).Посебни животинско уво во потрага симпатична. 4) Погодни за двете момчиња и девојчиња.Белешки : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од слики,од различни екрани екранот бои различно поради monitor settings и пиксели дефиниции.Како што се дома, на училиште, оди скијање и многу отворено активност. 4, Железо максимален единствена плоча температура од 110℃,пареа пеглање може да доведе до неповратно оштетување.Облека За Нега На Совети : .Пакет вклучувајќи : 1x деца бебе зимска шапка(не accessary вклучени). 6) Одлично за секојдневно носење, фотографија и сл. 3) Удобно руно ткаенина.Копче затворање.Earflap помогнат на ушите топло. 1) Со симпатична ушите украсени. 4 видови на боја за oiption, беж,сива,розова, каки ,и погодна за момчиња и девојчиња.

R

Избор на клиент