.

.

Калифорнија Мечка Прегратка Мини Снежна Топка

Калифорнија Мечка Прегратка Мини Снежна Топка

DEN 347.76
Залиха

Совршен Калифорнија Сувенири.Смола база со стаклена купола содржат вода и златни снегулки.Мини свет мерки за 2.5" високи.Snowglobe доаѓа со 4 инчен високи, 3.5 инчен широк занает хартија подарок кутија.Дизајн инспириран од 1913 година лист музика покритие за Калифорнија е држава песна, "јас Те Сакам Калифорнија".Ти си gonna love оваа прекрасна Калифорнија мечка прегратка вода свет.Дизајнот е инспириран од 1913 година лист музика поклопецот на Калифорнија е држава песна, "јас Те Сакам Калифорнија".Стаклена купола е исполнет со вода и кога потресена, убава златна прашина swirls околу мечка.Мерки 4.5" високи x 3.75" широк, и доаѓа во одличен подарок кутија.

R

Избор на клиент