.

.

KESOTO 8 Парчиња 72mm Автомобил Контролната Табла Лепило Леплива Вшмукување Чаша Планината Диск Диск Подлога за Garmin Nuvi и Dezl 560 560LT 560LMT 570 570LMT GPS

KESOTO 8 Парчиња 72mm Автомобил Контролната Табла Лепило Леплива Вшмукување Чаша Планината Диск Диск Подлога за

DEN 239.76
Залиха

Автомобил Табла Монтажа Диск Подлога.Оваа Лепило Диск ви овозможува да се качи на вашиот уред со вашиот автомобили табла наместо шофершајбната.Планината вашиот GPS уред на вашиот табла за лесно прегледување.за возила со ветробрани дека може да биде тешко да се постигне.Обезбедува стакло како површината на планината вашиот шофершајбната планината.Универзален и за било кој паметен Телефон/ Автомобил Камера/ GPS Вшмукување планината, додека вшмукување чаша големина е помала од 72mm.Опис : - Универзален и за било кој паметен Телефон/ Автомобил Камера/ GPS Вшмукување планината, додека вшмукување чаша големина е помала од 72mm. - Обезбедува стакло како површината на планината вашиот шофершајбната монтирање - Монтирање на вашиот GPS уред на вашиот табла за лесно прегледување.за возила со ветробрани дека може да биде тешко да се постигне. - Ова Лепило Диск ви овозможува да се качи на вашиот уред со вашиот автомобили табла наместо windshield Specification : Дијаметар : Прибл. 72mm/ 2.83 inch Package Вклучува : 8 Парчиња Табла Диск Плоча Планината.

R

Избор на клиент