.

.

Jazar USB ХАБ, USB Адаптер 4 Портен Хаб со Телефонот Носителот ABS+PC Материјали за Мобилни Телефони, MP3, MP4, Камери за Адаптер(Бела)

Jazar USB ХАБ, USB Адаптер 4 Портен Хаб со Телефонот Носителот ABS+PC Материјали за Мобилни Телефони, MP3, MP4,

DEN 564.00
Залиха

Употреба на високо‑квалитетна ABS+PC материјали, убава и издржливи, посилни и носат‑отпор, има долг животен век.Лесен и лесно да се носат, компактна големина и ќе потрае малку простор.Multisystem компатибилни, plug and play.Погоден за сите видови на мобилни телефони, MP3, MP4, камери, за IOS телефонот и други производи.Го полначот со телефонот носителот, може да се види филмови додека се полни, и user‑friendly дизајн ослободува вашите раце.Мулти‑функција на заштита, поддршка краток спој, во текот на струја, во текот на напон, над топлина заштита.Функција : 1. Погоден за сите видови на мобилни телефони, MP3, MP4, камери, за IOS телефонот и други производи.2. Го полначот со телефонот носителот, може да се види филмови додека се полни, и user‑friendly дизајн ослободува вашите раце.3. Употреба на високо‑квалитетна ABS+PC материјали, убава и издржливи, посилни и носат‑отпор, има долг животен век.4. Мулти‑функција на заштита, поддршка краток спој, во текот на струја, во текот на напон, над топлина заштита.5. Лесен и лесно да се носат, компактна големина и ќе потрае малку простор.Multisystem компатибилни, plug and play.Спецификација : Предмет Тип : Hub Material : ABS+PC+Пијано Paint Color : Како што е прикажано во picture Size : Прибл. 10x8x3.5см / 3.9x3.1 × 1.4in Cable Должина : Околу. 50cm/19.7 in Weight : Прибл.113g/4oz Voltage : 5 VInterface Тип : USB интерфејс, Компјутер, USB interface Indication Функција : Нема индикација function Electrical Карактеристики : Краток спој, во текот на струја, во текот на напон, над топлина protection Application : Универзален и за паметни телефони, таблет компјутери, мобилни power Package Листа : 1 x Hub Notice : 1. Ве молиме овозможи 1‑2in грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

R

Избор на клиент