.

.

Секогаш Зафатена за мочниот Меур Протекување, Крајната преку Ноќ, Долго Должина, 28 Влошки

Секогаш Зафатена за мочниот Меур Протекување, Крајната преку Ноќ, Долго Должина, 28 Влошки

DEN 479.28
Залиха

Додатоци.Пакетот тежината на производот е од 1,5 килограми.Се мочниот меур течење заштита може да зависи секогаш со дискретна Влошки.Овие супер абсорбента влошки имаат Rapid Dry јадро што се врти течни да гел за да им помогне на заклучување далеку мочниот меур протекување и мириси во секунди.Со својот тенок дизајн, ќе бидете во можност да одиме со самоувереност, додека одржување на инконтиненција заштита дискретна.

R

Избор на клиент