.

.

PETRLOY 1/18 Далечински Управувач Автомобил, Божиќ Подароци за Роденден 3-12 години Момчиња 27MHZ Голема Гума Пикап Камион 4x4 Роботи Off-Road Модел на Возило со Голема Брзина на 5

PETRLOY 1/18 Далечински Управувач Автомобил, Божиќ Подароци за Роденден 3-12 години Момчиња 27MHZ Голема Гума Пикап

DEN 1605.84
Залиха

Целосна функционална радио контрола на автомобил со напред, назад, лево/десно се претвори опции.РК кабриолет дискови и на повеќе полиња како што се кал, земја, песок, бетон, трева, и сите други површини.Издржлив и силен, со висок квалитет на шасија.Играјќи си со нашите трки возило е одличен начин за родители и за деца да поминат квалитетно време заедно.Спецификации : име на Производ : големата чекор Truck Product материјал : Алуминиум, Пластика, Гума, Електронски components Product размер : 1 : 18 Product големина : 20.Нашите РК трик автомобил со силни метални легури тело, тоа лесно за off road/маратон.Совршен 4 WD играчка е, мора да се купи подарок за вашите деца и за деца.4 GHz Водоотпорен Полнење заштита Независна суспензија систем Независни Шок absorber Product употреба : Мебел, збирки, забава, gifts Package вклучува : 1 x RC Car1 x Далечински Controller1 x USB Charger1 x Тело батеријата може да се обезбеди 's обезбедување квалитет и услуги на клиентите.7 V 500m AHRemote батерија : 1.Најдобар избор за надворешна спорт.5 cm Пакет Големина : 30 x 16 x 17 cm Frequency : 27 MHZSpeed : 5км/h Life време : ≈ 20 min Charging време : 2 - 3 hour Remote Контролер растојание : 8m-10m Remote далечина : 10-40mcharging уред : USB полнење cable Battery капацитет : 3.Стави вашите работа на чекање за некое време, да одат надвор со вашите деца и да уживате во забавата на дербито заедно со оваа off-road чудовиште камион.Направи вашата off-road авантура соништа со нашата нова РК рок роботот!Оваа off-road автомобил најдобро одговара за возрасни кои сакаат да се доживее отворено возење и, исто така, еден совршен натпревар за тркачки ентузијасти.Висок квалитет гуми се шупливи мека, еластична, и antiskid за најдобро искуство.Ако постои било каков квалитет проблем, ве молиме контактирајте го нашиот продавачот услуга, Ние ќе им помогне на гости да ги реши сите проблеми со квалитетот.Присутни на оваа брзина на автомобилот, како изненадувачки подарок за време на родендени и празнична сезони.Висок torsional мотор испорачува зголемена моќност и ефикасност.Отпорен на гребење на метал спречува оштетување за време на судирите.Направи вашите деца се чувствуваат среќни со купување на нашата РК автомобил сега.5 V "АА" (не се опремени)енергетски систем : четири тркала drive Age : 3+ карактеристики на Производот : со Голема брзина, се Искачи, Скок, Напред, Назад, Сврти лево, се Претвори во право, ПРЕДВОДЕНА lights Product конфигурација : 4 WD 2.Супериорен shockproof суспензија систем обезбедува подобра заштита за off-road камион.

R

Избор на клиент