.

.

Мека Домот Headwear Фризура Алатки за Коса се Држи Коса Додатоци Цвет Коса Scrunchies DIY Коса Braider Кадифен Топката Hairpin Коса Кифла Создателот(07)

Мека Домот Headwear Фризура Алатки за Коса се Држи Коса Додатоци Цвет Коса Scrunchies DIY Коса Braider Кадифен

DEN 66.24
Залиха

Име На Производ : Кадифен Топката Hairpin.Материјал : Faux Крзно,Најлон Жица.Димензии : Должина околу 31cm.Prefect за секојдневна употреба и многу удобен.По Продажба : Ако имате било какви прашања во процесот на користење на производи, можете да контактирате со нас и ние ќе ви обезбедиме со повеќето професионални одговори.Тежина : околу 20-28g Package се вклучени : 1 Pc Material : Faux Крзно,Најлон Wire Product име : Кадифен Топката Hairpin Димензии : Должина околу 31cm Prefect за секојдневна употреба и многу convenient It е мека и Удобна.

R

Избор на клиент