.

.

ANGELJUAN Прилагодено Mouse Pad Персоналните Mousepad со Текст Логото Слика Фото Канцеларија Биро Додатоци за Мажи, Жени Квадратен Облик, Американското Знаме, W7xL8.6 Инчи

ANGELJUAN Прилагодено Mouse Pad Персоналните Mousepad со Текст Логото Слика Фото Канцеларија Биро Додатоци за Мажи,

DEN 263.76
Залиха

✔ ПЕРСОНАЛИЗАЦИЈА ПРИЛАГОДЕНО : Кликнете на "Прилагодите Сега", испратите фотографии или текстот да заврши дизајн.Дизајн еден-на-вид биро додаток за себе или некој близок.Совршен за дом или канцеларија, оваа премија обичај mouse pad е идеален за канцеларијата на работниците, играчи, или секој во потрага по начин за да заличи на своите десктоп оркестарот. ✔ Ултра Мазна Крпа Површина, Точни и Контролира : Оптимизиран за брзо се движат, додека одржување на одлична брзина и контрола за време на работа или играње.Обезбедува најлесниот глувчето движења и најдобро време на одговор. ✔ Против пролизгување Тврда Гума База : Не се лизга гумени база.Густа засенчување и против пролизгување природна гума подлога база може цврсто контрола на десктоп.Премиум мек материјал за вашата удобност и глувчето за контрола. ✔ Трајни Stitched Рабови и Згаснат се Спречи : рабовите се стручно засилен со тесна крои процес што не се работи само голема, но исто така го спречува носат, деформација и degumming, во голема мера се зголемува животниот век и естетика на глувчето подлога.Обезбеди продолжена употреба, без деформација и degumming. ✔ Перат : Мие дизајн и згаснат се спречи.Оваа глувчето мат подлога е направен од мулти spandex која има голема заклучување-ефект на боја.Течни дамките може да се исчистат со вода за континуирана употреба.И тоа нема да избледи со повтори чистење.Обичај Компјутерски Глушец Подлога Игри Канцеларија Биро Декор,Тоа е Добар Подарок за Себе и за Пријатели!.

R

Избор на клиент