.

.

JOYMIN Летај Мене На Месечината Калај Знак за Бар, Паб Фарм Куќа Гроздобер Метал Калај Знак Ѕид Декоративни 12 X 8

JOYMIN Летај Мене На Месечината Калај Знак за Бар, Паб Фарм Куќа Гроздобер Метал Калај Знак Ѕид Декоративни 12

DEN 119.76
Залиха

Материјал : едб/Метал.Креативни, договорената, модерен ѕид décor.Големина : 8" W X 12" L (20cm*30cm).Пред-drilled дупки за лесно да виси.Одлично за внатрешна или надворешна, бар, кафуле, трпезарија, билијард куќа, хотел, клуб,итн.

R

Избор на клиент