.

.

KinHwa Микрофибер Јадење Партали Висока Абсорбента Јадење Облека за Кујнски Крпи за Чистење со Поли Корито Страна 6Pack 12 Инчен x 12 Инчи Црна

KinHwa Микрофибер Јадење Партали Висока Абсорбента Јадење Облека за Кујнски Крпи за Чистење со Поли Корито Страна

DEN 340.56
Залиха

Микрофибер.СУПЕР АБСОРБЕНТА ЈАДЕЊЕ ОБЛЕКА-густата вафли ткаат јадење крпа се многу абсорбента,редеа-слободни и lint-слободни.УЛТРА МЕКА-не се абразивни микрофибер крпи ќе не нула површини,со еден корито страна сида темелно чистење на површината и длабочини.БРЗ СУВА & МИРИС на СЛОБОДНО - сад партали се лесни и исклучување сува брзо, нема потреба да се грижите за лоша миризба.СОВРШЕН за ДА се СПРАВИ со каква БИЛО РАБОТА - сет од 6 dishcloths мерка 12inch x 12inch, може да се справи со сите на вашите сушење, бришење и чистење на кујната задачи.ПЕРЕЊЕ СОВЕТИ : Машина за миење топло и одделно, ја Собори сува ниска или се исуши, Без ткаенина softner, хлор.За најдобри резултати.Kin Hwa dishcloths се направени од издржлив, високо-квалитетни микрофибер кој произведува силна, дебели јадење платно за да ви помогне со сите вашата кујна потреби!.Овие јадење партали мерка во 12 во x 12 во.Нашата кујна е машина се перат обезбедување можете лесно да се грижат.Долга-трајни и издржливи за многу мие.Овие чистење облека се високо абсорбента.Тие се совршени за сушење, чистење, чистење или остварување на било какви други апарати за домаќинство задача.

R

Избор на клиент