.

.

200 Парчиња Јасно Усна Сјај Цевка Labels Усна Сјај Налепници Ролери Шише Labels ПВЦ Водоотпорен Усна Сјај Цевка Додатоци Лепило за Печатење Одговара за Усна Сјај Декораци?

200 Парчиња Јасно Усна Сјај Цевка Labels Усна Сјај Налепници Ролери Шише Labels ПВЦ Водоотпорен Усна Сјај Цевка

DEN 215.76
Залиха

Доволно количество : ќе добиете 20 поставува јасни усна сјај цевка етикети, секој сет содржи 10 парчиња, целосно 200 парчиња; Овие етикети дојде во златна боја, нежни и убави, доволни количини за да се исполнат вашите барања и со повеќе модата.Соодветна големина : секоја усна сјај налепница мерки за прибл. 5 cm/ 2 инчи во должина, 2.5 cm/ 1 инчи во ширина, може да се вклопат за повеќето усна сјај цевка.Сигурен материјал : ролери шише етикети се изработени од ПВЦ, види-преку, трајни, и влага-отпорен; Овие етикети се лесно да се отстрани за ре-прилагодување, но нема да избледи лесно; Сите етикети се самолепливи и лесно да се отстрани без никакви тестови или леплива остатоци, заштеда на време и одбивање хаос.DIY дизајн : обрасци на усна сјај цевка налепници се стилски, класичен и елегантен, може да ви помогне да најдете усна сјај цевка треба повеќе, едноставно, се направи вашиот шишиња изгледа chicer и повеќе атрактивни; Тоа е едноставен и интелигентен начин да ги организирате вашите усни шишиња essentials.Лесен за ракување : нашата усна сјај цевка декоративни налепници се само-лепило и леплива, лесно да се поправи цврсто во едно место, вие само треба да се чисти вашиот ролери шишиња, кора исклучување на оној што ви треба, а потоа ставете налепници на вашата ролери шишиња. 200 Парчиња јасно усна сјај цевка labels усна сјај налепници ролери шише labels ПВЦ водоотпорен усна сјај цевка додатоци лепило за печатење одговара за усна сјај декорација gold Practical и убави : Прилично усна сјај шише етикети се од суштинско значење за секоја усна сјај од суштинско значење љубовник кој цени прилично додатоци за да го дополни своето хоби или професија за да уживате во модата живот.Подарок или giveaway : Награда себе или било усна сјај љубовник во вашиот живот со овие усна сјај DIY налепници, овие се исто така е подобро за вашето семејство и пријатели, или како што се претставува на роденден , свадба, денот на Благодарноста и Божиќ партија.Спецификација : Материјал : PVCSize : прибл. 5 cm/ 2 инчи во должина, 2.5 cm/ 1 инчи во width Package вклучува : 200 x Јасно усна сјај цевка labels Warm забелешка : бои може да постои мала разлика поради различни екрани.Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.

R

Избор на клиент