.

.

На'MIG, 20W Топла Топи Лепак Пиштол со Лепак Стапови Индустриски Мини Пиштоли Термо-Електрична Топлина Температура Алатка со 7100MM Стапови

На'MIG, 20W Топла Топи Лепак Пиштол со Лепак Стапови Индустриски Мини Пиштоли Термо-Електрична Топлина Температура

DEN 1742.40
Залиха

На'MIG : Нашата топла лепак пиштол поставите загрева во 1.5-3 минути и да се задржи постојана температура, што го прави идеален за не само изработката, но исто така и поправка на вашиот дом essentials вклучувајќи дрво, пластика, стакло, метал, камен, керамика, школка, хартија, плетен, чипка, памук, ткаенина , и повеќе.На'MIG : Со топлина зачувување ракав на лепак пиштол е млазницата, тоа може да се понуди подобро scald превенција.И сигурно прекинувач со LED светло режим прави лепак пиштол многу user-friendly.На'MIG : Со активирањето погонски уред, тоа ќе се лесно да се повлече на лепак стапови во лепак пиштол.Флексибилни поддршка за да се задржи лепак пиштол стабилна и во исправена позиција за мирување.На'MIG : Доаѓаат со 20pcs животната средина-пријателски и силна-лепило лепак стапови.Доволно количество има што да се грижиме вашата страст за изработка и DIY проекти веднаш.На'MIG : Нашите производи се фабрички тестирани и ние сме убедени што апсолутно ќе ги сакам.Производ description Tips : 1.За да се спречи од scalding, ве молиме не допирајте ја решение на лепак дека надвор од пиштол.2.Со цел да се направи вашата работа без проблеми, ве молиме загрејте ја лепак пиштол за околу 3-5 минути( на загревање време) пред да го користите.Answer : ___________________________ Note : лепак стап не може да се симнат откако се користи.

R

Избор на клиент