.

.

Anyray A1722Y (1)-Сијалица G9 50W Халоген Светилки 50 W T4 120V 50Watt Looped Bi-Pin Светилки 130V

Anyray A1722Y (1)-Сијалица G9 50W Халоген Светилки 50 W T4 120V 50Watt Looped Bi-Pin Светилки 130V

DEN 748.80
Залиха

(1)-Bulab 50 Вати G9 база 50 W Халоген 50 Watt 120 Volt JCD Тип G9 Сијалица Јасно 120 V Anyray A1722 Y.База : G9 Bi-Pin на База (9 Милиметри меѓу Пиновите) ,Температура на Бојата : 2,900 К Работи со 110 Volt , 120 Volt и 130 Volt , како и, Долг Живот : 2,500 Часа сијалица живот.Употреба : Дом, Канцеларија, Ресторани, Продавници, Училишта , Пејзаж / Универзална светилки.Висока Осветленост и Енергетски ефикасни сијалица / Dimmable Anyray.Ќе биде Добра замена халоген светилки за повеќе намени, вклучувајќи : кабинет , плакар , надворешна , безбедносна светлата дома, Микробранова печка, Рерна , Аспиратор , Свеќа Потоплите светилка , Вдлабнати тела , канцеларија, под контра единица , таванот светилка, продавници , Torchiere Светилка , маса , под контра , подот , ресторани , училишта , продавници , апарати за домаќинство тела , сензор за Движење осветлување , под кабинет , затворен , тавански вентилатор, крушка , отворено, скутер светлата крушка , безбедност , пејзаж .Сите светилки се сосема нови и висока осветленост и долг живот.Сите наши светилки се Dimmable и може да се користи во конвенционалните блескаво нежните.

R

Избор на клиент