.

.

Timetries01 Божиќ Дедо мраз Магија Клуч Виси Украс,Копчиња Елка Украси Копче Украс со Лента Лак Божиќ Дедо Украс

Timetries01 Божиќ Дедо мраз Магија Клуч Виси Украс,Копчиња Елка Украси Копче Украс со Лента Лак Божиќ Дедо Украс

DEN 61.92
Залиха

Цинк легура.Клучни должина * ширина : 12*3.4 cm.Магијата Копче Нека Дедо Мраз во.Ако живеете во стан или куќа без оџак, само висат овој специјален клуч на вашата врата, на копче ќе го вклучите заклучување па Дедо Мраз може да се добие и да се дојде до работа доставување на играчки и други подароци.повеќе убави, посилни и потрајни.Тоа не е лесно да се деформира и нема да рѓа.Секое копче со црвена панделка, може да висат тоа каде ви се допаѓа.Тоа исто така може да се користи за да ги красат Новогодишни елки, Божиќ подароци, и да се направи подароци изгледа многу драгоцено.Магијата Копче Нека Дедо Мраз во.Ако живеете во стан или куќа без оџак, само висат овој специјален клуч на вашата врата, на копче ќе го вклучите заклучување па Дедо Мраз може да се добие и да се дојде до работа доставување на играчки и други подароци.

R

Избор на клиент