.

.

ЏИН Леќи на Камерата Заштитник Меки Влакна Назад камерата Леќи на Камерата Филм Калено Стакло Филм за Huawei P30 Про

ЏИН Леќи на Камерата Заштитник Меки Влакна Назад камерата Леќи на Камерата Филм Калено Стакло Филм за Huawei P30

DEN 1560.00
Залиха

Со добри перформанси и висок квалитет, може да се работи за долго време.Објективот заштитник може да се вклопи во вашиот телефон добро.За да го залепите филмот, само нешто што треба да направите е да се исчисти леќа темелно.Добредојдовте на цел!.Меки Влакна Назад камерата Леќи на Камерата Филм Калено Стакло Филм за Huawei P30 Про.Добредојдовте на редот!1. Цврст и издржлив површината под посебни процесот на производство. 2. Статички технологија ја елиминира меур ефект и подобрување на цврсто на леќите на камерата. 3. Лесно да се отстрани без било лепило. 4. Високо ниво на транспарентност со голема јасност. 5. Гребење заштита на камерата.

R

Избор на клиент