.

.

Рачно Изработени Коса Канџи Домот Големи Коса Стеги Клипови Пеперутка Ноктот Менгеме Солидна Боја Жените Конска Опашка Носителот На Косата, Го Дофати(Црна Ноктот)

Рачно Изработени Коса Канџи Домот Големи Коса Стеги Клипови Пеперутка Ноктот Менгеме Солидна Боја Жените Конска

DEN 111.12
Залиха

Предмет тип : Губење на канџи.Материјал : Пластични,Смола,Легура.Процес : Рачно Изработени.Пол : Жена.Пакетот вклучува : 1 Pc Губење на ноктот.Материјал : Пластични,Смола,Alloy Color : како pictures Style : корејски style Gender : Woman Item тип : Коса claws Package вклучуваат : 1 Pc Коса claw Process : рачно изработени.

R

Избор на клиент