.

.

Succe Полу Флеш Качи на Таванот Светлина E27 Ретро Црн Индустриски Таванот Светлина Тела за Кујната, Ходникот, Тремот, Скали,Спална соба Farmhouse Осветлување Мала Дупка Дв?

Succe Полу Флеш Качи на Таванот Светлина E27 Ретро Црн Индустриски Таванот Светлина Тела за Кујната, Ходникот,

DEN 767.76
Залиха

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Дизајн : блиски до таванот светилка е направен од високо-квалитет на метал и има долг животен век.Погодна за секој E26 база на крушка, штекерот е компатибилна со речиси секоја сијалица.Таванот тела се лесно да се инсталира.Материјал : ковано железо, без приклучок, мора да се биде тешко wired. (Освен светилки).Големина : абажур (дијаметар * висина) : 20*20cm, таванот плоча : 10cm.Применливи сценарија : исклучителна индустриски стил го прави неверојатни во коридори, перење соби, скали, кујни, јадење соби, спални соби, дневни соби, тремови или вратите.По-продажбата на услугата : Ние обезбеди бесплатна услуга за замена за до 1 година, така што не мора да се грижите за тоа.Ако имате било какви прашања, ве молиме кликнете за да се јавите на продавачот.Ние ќе ги реши сите проблеми за вас во времето.Таванот светлина : Сијалица база : E27 Voltage : 110-120 VWattage по сијалица : 60 W max Bulb тип : LED, CFL, блескаво светилка, халоген светилка, паметни крушка, итн. (освен светилки)материјал : metal Lamp боја : black Product големина : абажур (дијаметар * висина) : 20*20cm, таванот плоча : 10cmattention : торба содржи абажур и додатокот bag If имате било какви прашања во врска со пропусти или превозот, ве молиме да ни се најде по пошта.

R

Избор на клиент