.

.

Бел Шум на Машина со Прилагодливи Пријатна Ноќ Светлина за Спиење, 20 Висока Верност Спиење Машина Soundtracks, Тајмер и Мемориска Функција, Звук на Машина за Бебето, Возр?

Бел Шум на Машина со Прилагодливи Пријатна Ноќ Светлина за Спиење, 20 Висока Верност Спиење Машина Soundtracks,

DEN 383.76
Залиха

【20 Благотворно Спиење Soundtracks】 Оваа Qilmy бел шум машина доаѓа со 20 смирувачки звуци, од звук на дождот, птици чврчорење, светлина, музика, крикет, фан & ветрот, бранот на часовникот функционирам, вие дефинитивно ќе се најде еден што ќе се допаѓа!. 【Смирува & Смират Вашата Прекрасна Бебе】 Ние креативно претстави uterine тепа звук, и мека топло светлото за дишење, ова ќе ви помогне да се смират & удобноста на вашиот прекрасна бебе. 【Еден-притиснете Лесен Оперативен & Мемориска Функција】Тоа е прилично лесно да се контролира со овој бел шум машина, еден-притиснете за да го вклучите светлото, подесување на времето, паузирате или да чувате вклучен, вклучете звук.Малку долго-притиснете за да ја прилагодите јачината на звукот.И овој сон машина може да се сеќавам на последниот звук и јачина на звук кога се рестартира, вие НЕ треба да се ре-сет. 【Мерењето & До 32h Време на Извршување】Еден-притиснете за да го поставите оваа игра бел шум машина во 15, 30, 60 мин интервали со авто-off timer settings, и тоа ви овозможува полнење тоа целосно во рок од 1,5 h со USB и до 32h време на извршување по целосно наполнета!. 【Идеален за Вашиот Сон】Топла светлина (дишење на владата достапна), 20 релаксирачка звучи, одличен квалитет на звукот, лесно ракување, stepless за јачина на вртење, овие функции се направи оваа бела носот машина идеален за секој член од семејството, од бебе, деца, млади, возрасни на постарите!.Бел Шум Машина.

R

Избор на клиент