.

.

190J3 Ametric ANSI Поли-V Појас, J Заб Профил, 3 Ребра, 19 Инчи Долго, 0.092 инчен Теренот, (Mfg Код 1-043)

190J3 Ametric ANSI Поли-V Појас, J Заб Профил, 3 Ребра, 19 Инчи Долго, 0.092 инчен Теренот, (Mfg Код 1-043)

DEN 1768.80
Залиха

1-043-190 J3 Ametirc (R) Дел Број.ANSI Поли-V Појас.J Заб Профил. 3 Ребра. 19 Инчи Долго. 1-043-190 J3 Ametric Дел Number WE КОРИСТИТЕ ОБЈАВЕНИ e Bay/ ПРЕСМЕТУВА ПРЕВОЗОТ СТАПКИ.НИЕ НЕ MARKUP ОВИЕ ТРОШОЦИ.ВЕ МОЛИМЕ ПОТВРДЕТЕ ГО ТАКСИ ПРЕВОЗОТ ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ.ANSI Поли-V Појас J Заб Профил 3 Ребра 19 Инчи Долго 2.34 mm Теренот 0.092 инчен Теренот 1.8 mm Длабочина на Ребро 0.071 инчен Длабочина на Ребро 40 степени агол на Ребро 0.15 Инчен Висина на Појас 0.276 Инчен Width Price наведени е за една Поли V Појас.

R

Избор на клиент