.

.

Нерѓосувачки Челик Пиво во Кригла, Лесен За Чистење Пиво Tankard Здрав за Кампување за Одмор за Статистика

Нерѓосувачки Челик Пиво во Кригла, Лесен За Чистење Пиво Tankard Здрав за Кампување за Одмор за Статистика

DEN 330.96
Залиха

Стабилна Е : конкавна конвексни дизајн на дното на кафе прави сместување постабилна.Лесен за Чистење : Внатрешно огледало полиран, многу погодна за кампување, одмор, канцеларија, итн.Обновливи : Тоа може да се користи секој ден и наскоро ќе стане вашиот суштинско значење избор за пиење вода, пијалаци, сируп, пиво или други пијалаци.Материјал : 304 двоен слој од не ' рѓосувачки челик, брусен од надвор и внатре, полиран и текстура.Издржливи : Направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, цврсти и издржливи, и удобно да се одржи.Функција : 1. Издржливи : Направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, цврсти и издржливи, и удобно да се одржи.2. Лесен за Чистење : Внатрешно огледало полиран, многу погодна за кампување, одмор, канцеларија, итн.3. Обновливи : Тоа може да се користи секој ден и наскоро ќе стане вашиот суштинско значење избор за пиење вода, пијалаци, сируп, пиво или други пијалаци.4. Материјал : 304 двоен слој од не ' рѓосувачки челик, брусен од надвор и внатре, полиран и текстура.5. Стабилна Е : конкавна конвексни дизајн на дното на кафе прави сместување постабилна.Спецификација : Предмет Тип на : Нерѓосувачки Челик Пиво Mug Material : Нерѓосувачки Steel Capacity : 260ml Weight : Прибл.160g / 5.6 oz Product Големина : Прибл.7.5 x 9.5 cm / 2.95 x 3.74 во Пакет Листа : 1 x Нерѓосувачки Челик Кригла Пиво.

R

Избор на клиент