.

.

UAC KT 5148 A/C Компресор Компонента за Полнење

UAC KT 5148 A/C Компресор Компонента за Полнење

DEN 5952.00
Залиха

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Сосема Нов, OE замена, UAC брендирани Компресор Замена на Комплет.Лабораторија тестирани во сад да ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ спецификации (Премиум ISO/TS 16949 квалитет).Додадете вашиот автомобил (година/направат/модел) за да 's garage да се потврди совршено се вклопуваат.UAC е водечка индустрија, целосна линија производител на резервни климатизација делови.UAC делови се произведени и тестирани за да ги исполнуваат или надминуваат OE спецификации.На UAC бренд е доверлив од механика и возило сопственици околу светот за повеќе од 30 години, нуди совршено се вклопуваат по прифатлива цена.

R

Избор на клиент